ЯРИНА School

Позакласне життя
в ЯРИНА School

Бути членом нашої дружньої сім'ї ЯРИНА School означає, крім занять, весело, цікаво та корисно проводити час разом у школі!

Наші початківці можуть брати участь у спортивних та творчих студіях, навчатися додатково на факультативах.

Протягом тижня разом з однокашниками школярики відвідують екскурсії або святкують різні події та проводять тематичні дні!

фото киевская частная школа

Так, наші початківці вже побували в гостях у пана Шоколадьє та Пізнайка, відвідали разом Національну бібліотеку та музей популярної науки і техніки "Експериментаніум". 

Мастер-классы для школьников

Дізналися про традиції та відсвяткували День подяки. Провели благодійний захід – еко-прогулянка «Зупинимо сміттєву повінь» та створили галерею добрих справ. Яскраво та зворушливо провели День обіймів, а у Помаранчевий день та День капелюха показали свою неабияку креативність.

фото Школа полного дня в Киеве

Крім веселих заходів, для школярів проводяться й тематичні зустрічі, щоб навчити життєво необхідним навичкам. Учням запам’яталось знайомство з дитячим українським письменником Сашком Дерманським, лекція з практичними порадами від дитячого стоматолога та серія тренінгів з безпеки від Анни Носач.

Корисними для них стали набуті знання про правила дорожнього руху та про те, як поводитися з незнайомцями.

Разом з тим, у програмі позакласного життя – майстер-класи, запрошений театр, ярмарки та проведення творчих виставок!

Наприклад, у день народження Смайлика наші друзі готували смаколики на кулінарному майстер-класі, а восени ласували разом карамельні яблука власного приготування. На ярмарку школярики змогли придбати подаруночки за зароблені «яринчики»…

Цікавинки для ЯРИНА School ретельно підбирають методисти школи та щомісяця пропонують 10-12 заходів для своїх підопічних.

Початкова школа Ярина School