ЯРИНА School

Факультативні заняття

Англійська з носієм мови

Разговорный клуб английского языка

Повністю зануритись у мовне середовище, звичайно, найкраще з носієм мови. Учням ЯРИНА School надається така можливість за допомогою регулярних зустрічей, участі у тематичних заходах та святах разом з native speakers.

«American food», «Thanksgiving day», «5 o'clock», «English Art», «Cinema time» та багато інших тем чекають на школярів на зустрічах з носіями англійської мови.

Носії мови у нашій школі родом з США та Британії.

Основи інформатики

Уроки информатики в начальной школе

Кажуть, що діти 21 століття вже народжуються з гаджетами! Тому їм легко опанувати нові технології. А ось систематизувати ці знання та практично застосовувати їх – треба вчитися.

На заняттях про основи інформатики, у цікавий та зрозумілий для початківців спосіб, вивчають за спеціально розробленою методикою, як взаємодіяти з інформацією.

Програмування в Minecraft

Програмування в Minecraft

Майнкрафт - це нова освітня технологія, а не просто захоплююча гра!

Відтепер школярі будуть не просто грати в улюблені комп'ютерні ігри, а застосовувати можливості сучасних ігор для навчання. Саме це захоплення  ми використаємо для ознайомлення з основами програмування за допомогою MINECRAFT: EDUCATION EDITION.

В цифровому світі Minecraft діти навчаться виконувати готові завдання та створювати усі основні алгоритми дій своїх непереможних героїв:
   • лінійні алгоритми, 
   • алгоритми з розгалуженнями,
   • алгоритми з повтореннями. 

Одночасно з програмуванням в Minecraft, ми опрацюємо знайомі алгоритми в програмі Scrаtch та навчимося створювати власні ігри та мультфільми.

Французька мова

Уроки французского в начальной школе

Французька мова входить до п'ятірки найпопулярніших у світі. Цією мовою розмовляють на п'яти континентах в багатьох країнах світу. Це означає, що є велика ймовірність, що саме ця мова стане у нагоді Вашій дитині при навчанні у Франції, Швейцарії, інших країнах Європи або у Канаді або у дорослому житті.

Іспанська мова

Уроки испанского в начальной школе

Іспанська мова є основною мовою у 20 країнах світу. Вона є однією з шести офіційних мов ООН. Згідно останніх досліджень - іспанська є третьою найбільш розповсюдженою мовою Інтернету.

В дитинстві знання засвоюються набагато легше,  а вивчення іноземних мов дається простіше. Особливо, якщо заняття подобаються та проходять в легкій та захоплюючій формі.

Читання

Навчальна успішність найбільш тісно пов’язана з навичками читання школярів. Діти, котрі читають самостійно, мають кращу успішність із різних предметів і більший запас знань. Читання  є ефективним засобом розвитку мовлення, мислення, збагачення життєвого досвіду, закладає основи читацької самостійності, культури, виховує інтерес до книги.

LEGO

У процесі занять ЛЕГО-конструюванням діти:

• удосконалюють дрібну та загальну моторику, 
• розвивають пам'ять, увагу, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати та планувати, 
• навчаються фантазувати, творчо мислити,
• отримують та удосконалюють знання про лічбу, пропорції, форму, симетрію, міцність та стійкість конструкції,
• навчаються створювати різні конструкції за малюнком, схемою та об'єднані спільною темою,
• навчаються спілкуватися, співпрацювати, влаштовувати спільні ігри, поважати свою і чужу працю.

Конструювання під керівництвом професійного викладача, яскраві кольори та якісний матеріал – неодмінно захоплять школярів та надихнуть на нові розробки!

Початкова школа Ярина School